| Duckey a întrebat:

Am 16 ani si am paraziti ( giardia, oxiuri etc. ), de ceva timp. Inca nu am scapat de ei. Ce remedii imi recomandati?

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ana ti-a spus ce sa faci.N-ar trebui sa-i lasi sa se reproduca.Sau fa rost de o tenie si da-i drumul peste ei.O sa-i pape pe toti si-ti vei bate capul doar cu un singur,, musafir,,.Si e si mai simpatica. Serios, mergi la medic cat mai urgent, ca situatia poate evolua.Curaj!

| anabahebak a răspuns:

Du-te la doctor cel mai bine. A avut si o prietena de-a mea, i-a dat niste pastile si dupa 1 saptamana jumate 2 nu mai avea nimic. Baaafta!