| 24082000 a întrebat:

Am 16 ani si sunt cu un baiat de 4 luni aproape. La inceputul relatiei nu il lasam sa pun mana deloc pe mine, gen fund, sani, acum il las dar doar pe fund si el vrea mai mult, vrea sa il las sa puna mana si pe sani dar problema este ca eu nu am sani si el nu stie asta pentru ca port sutien. Nu am cum sa i spun ca nu am pentru ca ma simt naspa si nu cred ca ar mai fii cu mine pentru ca am obs ca i cam plac fetele astea "bune". Mereu ne certam pe subiectul asta si nu stiu ce sa fac, ce sa i zic, va rog ajutati-ma cu un sfat.

Răspuns Câştigător
| B3HappyN0Worry a răspuns:

Buna! Daca te simti jenata langa el cand face lucrurile astea, explica-i si spune-i ca nu-ti place sa fii atinsa, daca te iubeste o sa inteleaga. Si eu am un prieten de 2 luni dar eu nu ma simt jenata cand ma atinge chiar daca nu am nici eu nu stiu ce ''forme'' laughing Din moment ce face asta iti da impresia ca te place asa cum esti. Dar daca chiar depaseste masura si nu iti place, si nici nu intelege daca ii explici, inseamna ca o fii vreun obsedat sexual si sta cu tine doar pentru p***a. Nu-s eu in masura sa dau foarte multe sfaturi, pentru ca nu va stiu situatia, nu stiu nici macar varsta lui, dar daca e cu mult mai mare ca tine, sa stii ca multi vor doar sa profite de astea mici. Parerea mea ar fi ca daca tot nu intelege nici dupa ce ii explici cum sta treaba, sa incerci sa-l lasi, pentru ca daca chiar te iubeste o sa-i fie frica sa te piarda si o sa inceteze. Toate problemele astea din relatie trebuie discutate si trebuie sa ajungeti la un punct comun. Nu trebuie sa fiti incapatanati ca asa nu ajungeti nicaieri decat la certuri fara sfarsit. Daca va intelegeti unul pe altul si reduceti problemele care va deranjeaza o sa fiti fericiti poate chiar pentru toata viata. big grin Ce sa mai spun. Bafta si, sa va tina! happy

| 24082000 explică (pentru B3HappyN0Worry):

El are 18. Dar faza este ca eu l as lasa sa puna mana, dar nu are pe ce sa puna, ma refer la sani.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat i-ai permis sa-ti puna mana pe fund, inseamna i-ai aratat ca esti usor de sedus.
Acum este doar chestie de timp pana ii cedezi de tot, pentru ca asta intentioneaza, sa aiba sex cu tine, duap care sa te paraseacsa. Acest gen de comportament este specific baietilor care targheteaza sa aiba sex cu cat mai multe fete, fara sa-i pese de sentimentele lor sau altceva!
Urmatorul lui pas este sa te ameninte ca de nu-i cedezi, inseamna ca nu-l iubesti si ca el va parasii.
Ideea este ca, asta este jocul pe care-l fac toti baietii cu fetele prostute, pana obtin ce vor, dupa ce se satura, le parasesc.
Eu spun ca, de vrei iubire si romantism, cauta-ti altul, ca asta nu-i material bun de asa ceva.

| 24082000 explică (pentru Violleta2022):

Pai acum baiatul nu mai are voie sa puna mana pe fundul fetei din moment ce sunt impreuna?

| anonimg a răspuns:

Mai bine renunti la el decât sa îl mai lasi sa te atingă. In mod normal nici de mana nu va puteti tine daca nu ati facut planuri de căsătorie.
Oricum, si daca îl vei lasa sa te atinga, tot vei rămâne fără el.
Sfatul meu este sa iei hotărârea si sa îi spui ca ori veti rămâne împreună fără sa te mai atingă, ori va veti desparti.
Dorinta lui este sa se culce cu tine. Este si normal sa se ajungă la asta. De aceea spun ca o prietenie dintre un băiat si o fata trebuie sa existe doar atunci când amândoi sunt pregatiti pentru căsătorie.
Păstrează-ți demnitatea si puritatea, si nu te mai lăsa atinsă decât de acela care iti va fi sot.

Răspuns utilizator avertizat
| anonimg a răspuns (pentru nimportequi):

Poate ca pare amuzant, ca este demodat ce am spus; dar daca nu se procedează asa, pana la căsătorie inima va fi plina de durere si incapabila de iubire pentru sot/sotie, chiar daca cu mintea se dorește a iubi.

| cristimihailov a răspuns:

Lasa-l si vezi ce iese.
Ce poti sa faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi daca te-a mancat in fund sa faci astfel incat sa para ca ai sani? Acum descurca-te. Daca isi punea si el o banana in pantaloni si parea ca are penisul mare, dar de fapt avea micropenis, cum era?

| 24082000 explică (pentru anonim_4396):

Ai fi vrut sa ies asa pe strada, plata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru 24082000):

Sunt femei cu tot felul de forme: de la inexistente la exagerate. E mai atractiva o femeie care are incredere in ea si nu are complexe, chiar daca nu are cine stie ce forme decat una misto dar complexata. Ma refer in cazul unei relatii nu in cazul unei aventuri. Sa vedem cum o sa ii explici happy

| 24082000 explică (pentru anonim_4396):

Cum adica cum o sa-i explic?