| Alexia639 a întrebat:

Am 18 ani si nu prea am forme. Asta ma oftica cel mai mult.
In primul rand as dori sa va intreb daca stiti cumva vreo crema de marire sani, nu prea scumpa care sa functioneze si sa dea rezultate! Sau alte remedii: niste vitamine, legume sau medicamente naturale pe baza de plante!
Si in al 2-lea rand as dori sa am fundul mai bombat.
Daca stiti niste remedii/exercitii care ati incercat si chiar da rezultate!
Si nu in ultimul rand multe fete/femei se confrunta cu celulita de pe burta sau chiar de pe fund! Cum se poate scapa de ea?
Niste diete sanatoase pentru a da jos burta si celulita. Nu sunt grasa dar in ultimul timp am mancat mancare cu foarte multe calorii si m-am ingrasat un pic doar la pulpa piciorului/fund/burta.
Dau funda la primul raspuns care ma ajuta in cele 3 situatii! Va pup.
(Nu vreau raspunsuri jignitoare)
Multumesc Anticipat.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu exista creme de marire a sanilor, sunt doar povesti.
Pentru fund genoflexiuni si cu timpul genoflexiuni cu greutati

| Bondarel99 a răspuns:

Exista crema pentru asa ceva, dar doar pentru ca exista nu inseamna ca si face ce promite. Nu ar avea cum o crema sa iti mareasca sanii, pe ce principiu sa functioneze? Nu se poate asa ceva. E trist, dar asta e adevarul.

| Violleta2022 a răspuns:

Alexia, in primul rand, nu exista creme care sa mareasca sanii, ei cresc hormonal in functie de sistemul tau endocrin si de mostenirea genetica de la mama ta.
Atat poponetul cat si corpul se pot modela prin sport si exercitii adecvate, mese sanatoase, hidratare buna si odihna multa.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Zi mersi. Ai scapat de atentia tuturor fraierilor si de grija de " vai doamne sa ma imbrac sa nu se vada ceva"
Eu am cupa D. Si crede-ma. Sutienele sunt scumpe ca naiba pentru mine. Iar de fund. Stiai ca dureaza ore s gasesti pantaloni care sa se potriveasca? Fii multumita de ce ai si gata. Daca esti plata. Vei ramane asa daca asa este in genetica ta.

| Alexia639 explică (pentru Alexxxxxandraxxx):

Nu sunt plata. Voiam doar forme mai mari. Cel putin cautam posibilitati. Mercy oricum

| aADI a răspuns:

Sport, exerciții pentru fund, pentru țâțe nu prea ai ce să faci, doar silicoane.

| Alexia639 explică (pentru aADI):

Am auzit ca exista. Eu am sani nu e sa zici ca sunt plata dar vreau sa le am un pic mai mari sa se potriveasca cu fundul. Atat. Multumesc anticipat