| anonim_4396 a întrebat:

am 19 ani si am sanii foarte mici. Am auzit ca pastilele de marar stimuleaza cresterea sanilor. A incercat cineva? a avut efect? funda celui mai explicit raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ThePerfictionIsADream a răspuns:

Heiii :*. Eu am luat pastile pentru cresterea sanilor, dar nu ii maresc extraordinar de mult. Eu am sanii perfecti pentru ca si inainte ii aveai maricei. Eu te sfatuiesc sa incerci, nu ai ce pierde. :*

| anonima3826 a răspuns (pentru ThePerfictionIsADream):

Si dupa cat timp s-au vazut rezultate?

| ThePerfictionIsADream a răspuns:

*aveam maricei

| ThePerfictionIsADream a răspuns:

In vreo doua luni