| andreeapink a întrebat:

am 2 intrebari! am o prietena care e pe orange, are cartela prepay si are internetul de la cosmote, credeti ca poate sa coste bani daca sta pe net daca are netul de la cosmote? adica nu zic sa ii ia din credit, dar ar putea sa puna pe factura parintilor? eu cred ca nu dar va intreb si pe voi. a doua intrebare e cum poate scapa de cosuri si la cati ani isi poate face innalbire la dinti, ea are 12... va rog raspundeti repede daau fundita celor care raspund la toate intrebarile mai pe intelesul ei ca are 12.

1 răspuns:
| elicopterultau a răspuns:

Pt intrebarea 1: nu cred
2: sa scape de cosuri definitiv trebuie sasi inceapa viata sexuala
poate de la 12 inalbirea la dintibig grin
Funda? happy