| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca volumele " Jurnalele Vampirilor" sunt chiar frumoase, la fel ca filmul. M-am gandit sa le citesc. Am auzit ca se dau cu revista bravo, eu le-am gasit si pe net. Intrebarea este sunt la fel peste tot, sau cele de la revista bravo sunt diferite de cele cumparate separat? Si cate volume sunt?
Ms anticipat :* plus funda.

Răspuns Câştigător
| alexandrabuga96 a răspuns:

Pai in primul rand la revista "Bravo" se dau doar "Jurnalele lui Stefan", iar in al doilea rand iti recomand sa le cumperi pe primele 4 la set pentru ca sunt mai ieftine.Si apropo cartile sunt mult mai frumoase si interesante decat filmul(dar si filmul e tare). La noi in tara au aparut decat 6(PS: la sfarsiul vol 6 se transf Damon in om big grin )dar trebuie sa apara si a 7 a.

2 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

7 volume sunt si din cate stiu eu sunt la felwinking eu am luat primul volum si e foarte tare. uramaresc si serialul si e foarte tarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt toate exact aceleasi, si sunt 6 volume daca vrei sa le cumperi online mai avantajos este sa le iei pe primele 4 in set, poti sa iei de pe site'ul http://www.librarie.net/carti/160320/SERIA-JURNALELE-VAMPIRILOR-vol-Smith funda?/