| Andreea2ooo a întrebat:

Am cateva intrebari despre serialul Pretty Litlle Liars :
1.Cum apar episoadele (saptamanal, lunar. ) si in ce zi?
2. Dupa ce se temrina un sezon, urmatorul in cat timp apare?
3.Serialul se difuzeaza si in Romania? Daca da pe ce program si la ce ora?
4.O sa urmeze si sezonul 4?

Funda si VOT, celui mai bun si corect raspuns! Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| itscloudyoutside a răspuns:

1. Episoadele apar săptămânal (în fiecare miercuri), însă uneori, mai fac nişte pauze.
2. Nu se ştie.
3. Din păcate, nu se difuzează în România, însă îl poţi viziona pe vplay dacă ai cont (dacă nu, atunci trebuie să-ţi faci).
4. Din câte ştiu eu, da.

Sper că te-am ajutat. happy

1 răspuns:
| AmyLeeXD a răspuns:

Episoadele din Pretty Little Liars apar saptamanal, martea. De obicei fiecare sezon se termina in martie si incepe din nou in iunie.
Din pacate serialul nu se difuzeaza inca in Romania, iar sezonul 4 va apareawinking