| Andrush98 a întrebat:

Cand apare episodul 10 din sezonul 3 din serialul teen wolf si daca e posibil sa-mi spune-ti la ce interval de timp apar episoadele, mulumesc anticipat si dau funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| sayWhaaat a răspuns:

Episodul 10 din sezonul 3 din teen wolf a aparut astazi, insa momentan fara subtitrare in romana, va aparea mai pe seara.
Poti vedea episodul aici : http://rosharing.com/rftlutvoeq77

Episoadele apar la un intervat de o saptamana unul de celalalt, in fiecare marti.

1 răspuns:
| Andy17 a răspuns:

Pe ce program si de la ce ora se poate viziona acest program?