| SimpleGirl26 a întrebat:

am incerkt sa ma pensez si m-am pensat prea mult dintr-o parte. km sa fac sa imi creasca repede la loc? fara ulei de ricin. Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Uleiul de ricin,ajuta intr adevar la cresterea rapida a parului [sprancenelor],dara daca refuzi ricinulalta solutii nu ai decat sa astepti sa ti creasca si crede ma ca daca,tu obisnuiesti sa te pensezi des,iti cresc repede.
Pna atunci,le poti uniformiza,folosind,un creion de sprincene,care nu va permite sa se vada cum sunt de,, bine,, pensate.
Nici nu ti vei da seama ce repede ti vor creste.
Succes pe mai departe!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creste foarte greu dar creste