| Carmy21 a întrebat:

Am mai pus odata intrebarea asta, dar nimeni nu mi-a raspuns, au crezut altceva. In fine.
Problema mea e in felul urmator :
Mai demult mi-a dat cineva cerere de prietenie pe facebook si am dat nu. Si apoi facebook-ul te intreaba : cunosti aceasta persoana in afara facebook-ului? si am dat nu si ea nu mai poate sa imi trimita cerere de prietenie. Cum fac ca sa poata din nou?

6 răspunsuri:
| EgoFiet a răspuns:

Ii trimeti tu cerere de prietenie. happy

| Carmy21 explică (pentru EgoFiet):

Eu sunt blocata si nu pot.

| diiia00 a răspuns:

Pai.o cauti si ii dai tu..singura solutie... funda?

| XD_Bianka_1997 a răspuns:

S-ar putea sa o fi blocat...Trebuie sa umbli la setari si sa o deblochezi... Funda?

| XD_Bianka_1997 a răspuns:

S-ar putea sa o fi blocat...Trebuie sa umblii la setari si sa o deblochezi... Funda?