| Daei a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor...am vorbit cu cineva de pe Okazii si trebuie sa facem un schimb. eu ii trimit 2 telefoane Samsung iar el imi trimite un iphone. ideea este ca persoana are 99.81% din 1225 de calificative ceea ce m-a facut oarecum sa cred ca nu este teapa, si cica este un magazin de fapt. Dar ceva dubios a fost ca nu mi-a zis adresa mi-a zis sa trimit la sediul fan courier. Ce pot face?sad Cele 1225 calificative nu sunt degeaba dar nu pot risca nici sa ma trezesc cu o caramida in pachet iar eu sa fi trimis 2 telefoane. Scuze categoria dar chiar am nevoie de ajutor puppy dog eyes!

5 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Paai, nu risca, daca are asa multe calificative bune gandeste-te ca poate sa mai obtina si unele rele, aa si degeaca are calificative bune ca a vandut cercei, si guma de un leu. Vreau sa zic sa te uiti si la ce pret a vandut!

| CosminC86 a răspuns:

Teapa 100%

| Daei explică (pentru CosminC86):

Pai si calificativele alea 1225 de unde le are?sad

| Alin4uuu a răspuns:

Salut eu daca as fi in locul tau nas risca, zi sati trimita el primul si dupa ii trimiti si tu

| Alin4uuu a răspuns:

Mai bine NU RISCA