| anonim_4396 a întrebat:

Am messenger 11 si cand pun ceva la status imi apare : Spam Protection. Help us prevent automated status messages. Si imi zice sa bag un cod si apoi sa dau submit. De ce imi apare? Ce trebuie sa fac ca sa nu imi mai apara? Ma enerveaza de cateva zile. Dau fundooi big hug kiss!

3 răspunsuri:
| DmnProfesoara a răspuns:

Mda,este clar ca s-a intamplat ceva cu amaratul asta de program.Ori n-a fost instalat corect, ori este vreo problema de la server.In fine, eu as zice sa-l stergi (messenger 11) de tot si sa instalezi alt mess.In general astea noi aparute 10, 11 nu-s bune de loc.Le-am avut si eu si prietena mea,si mai mult ma enerveaza, ba ca nu pot sa vad avatarul, ba ca nu pot sa sa scriu un status...etc

Dupa ce l-ai sters din pc, deschide o fereastra de internet si scrie "yahoo messenger download kappa" si dai click pe primul site.Instaleaza-l de acolo.E cel mai bun, fara virusi si nu o sa ai probleme cu statusurile sau avaturile +ca este mai bun de folosit.

noroc la instalarewinking

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Recomand o reinstalare sau mai bine YM 10 chiar daca nu se vad avatarurile tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ Girl : Nu prea imi place stilul cum este.big grin Srry