| Chocoleataa a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor.Mananc mult si prost.Am zile cand mananc dietetic. zile cand mananc compulsiv.si zile cand mananc foarte putin.Ce sa fac? dau funda.si precizez ca am 1, 63 m si 50 kg

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Depinde de tine cum mananci nu de noi.

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Ce inseamna la tine a manca dietetic?

| Chocoleataa explică:

Adica respect cele 3 mese pe zi.si doua gustari..si mananc sanatos.far dulciuri. fara mancare procesata.doae fructe. legume si mancare gatita

| Chocoleataa explică:

Oricum nu m ati inteles.problema la mine este ca am zile cand daca incep sa mannc ceva dulce o tin cu indopatul tota ziua.SUNt constienta ca am o tulburare psihica.dar nu vreau sa ma duc sa vorbesc cu nu stiu ce spacialsiti..breau sa trec eu peste acest lucru