| DaianaDiana a întrebat:

BunA TPU!am nevoie de ajutor...sunt in clasa a 6a si maine am inspectie la romana...nu stiu cum sa imi fac parul sfaturi.
pls funda

Răspuns Câştigător
| Maria428 a răspuns:

Pai uite-te si tu in carte la exercitiile ce sunt acolo, daca ti-ai invatat nu ai de ce sa fii timida. Daca tu stii ce v-a predat vei reusi. Va da intrebari din lectiewinking

9 răspunsuri:
| Corinnààà a răspuns:

Copilu' daca ai inspectie trebuie sa fi cat mai modesta nu cu fundite in cap.Repeta lectia si taci din gura.

| DaianaDiana explică:

Si inca ceva cum sa ma port cam ce intrebari se pun la numeral stiu ca este usor dar eu sunt timida...

| DaianaDiana explică (pentru Maria428):

Imi dai si mie id utongue

| Maria428 a răspuns (pentru DaianaDiana):

Dupa ce ne vom cunoaste mai bine poate.winking big grin

| Maria428 a răspuns (pentru DaianaDiana):

Pai uite-te si tu in carte la exercitiile ce sunt acolo, daca ti-ai invatat nu ai de ce sa fii timida. Daca tu stii ce v-a predat vei reusi. Va da intrebari din lectiewinking

| Maria428 a răspuns:

Parul? simplu :
- daca ai placa si iti place parul drept poti sa o folosesti
- poti sa iti prinzi cv decorativ in par ( ceva asortat cu imbracamintea)
- tot cu placa poti sa ti-l ondulezi.
- daca nu ai placa poti sa folosesti un fixativ
- poti sa ti-l prinzi intr-o parte
- poti sa ti-l prinzi normal fiinda inspectorul/ inspectoarea este atenta si la felul de atentie, raspuns, aspect a elevilor.

Sper ca te-am ajutat :d

| DaianaDiana explică (pentru Maria428):

Multumesc...

| Maria428 a răspuns (pentru DaianaDiana):

Nu ai pentru ce :*

| Maria428 a răspuns (pentru DaianaDiana):

Fundita ? :*

| tr3ni a răspuns:

Pai eu aveam inpectie din ora in ora aproape de la judet deci... pai in afara de faptul ca sa fi atenta si sa nu vorbesti fara rost nu ai nimic de facuthappy