| iuli47 a întrebat:

Buna! Maine am inspectie la romana si nu stiu cu ce sa ma imbrac.As vrea cateva idei
Multumesc!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In locul tau, era mai important sa-mi recapitulez tema la romana. Imbraca-te ca si pana acum. Decent.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai invațat si vrei sa le "iei ochii" profesorilor si directorului cu felul in care te imbraci, ai tu tacticile tale, ce clasa esti?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti fată sau baiat ca nu stim

| Violleta2022 a răspuns:

Imbraca-te normal, curat, clasic cu pantaloni inchisi la culoare, cu pantofi, cu camasa de o singura culoare.

| ReddY25 a răspuns:

Dacă îți permiți, la costum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmbracă-te normal, așa cum vă permite la școală voastră! E mai important ce știi decât ținuta pe care o porți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decent, în orice caz.
Poți opta pentru un pulover subțire alb sau o bluza alba fara imprimeuri sau chestii de genul și o pereche de pantaloni negri sau blugi de culoare închisă fara rupturi sau chestii de genul.