| Moncherie a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Urmeaza sa-mi cumpar un costum de baie nou. Nu stiu ce tip, culoare printaj m-ar putea avantaja si de aceea va cer sfatul. Am 1, 62 m, am talia subtire, sani medii si fund bombat, si cel ma important pielea foarte alba. Va rog sa ma ajutati sa gasesc un costum potrivit (DAU FUNDA pentru cel mai bun sfat)

Răspuns Câştigător
| Sweetyass a răspuns:

O sa-ti spun parerea mea. Daca esti alba la piele sa nu cumva sa alegi un costum inchis la culoare mai ales negru. Nu te va avantaja. Ar fi preferabil sa fie un roz pal sau cel mai bine albastru deschis. Stiu ca acum se poarta foarte mult sutienele fara bretele ( cred ca o sa-ti dai seama la ce ma gandesc). Colega mea are si e minunat. In ceea ce priveste printajul as alege unul cu dungi( daca e roz pal atuci o dunga sa fie roz, una rosie, portocalie, crem....culori care sa se potriveasca cu roz). In mintea mea arata super tare...happy