| pynnk a întrebat:

Buna TPU am nevoie urgent de ajutor. vreau sa imi cumpar un costum de baie frumos. sunt bruneta si pielea un pic inchisa burtica nu am dar picioarele sunt un pic groase.ce fel de costum de baie m-ar avantaja din 2piese sutien si slip ce culoare si ce model(cu bulina flori simplu dungi? fundita pentru cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| ForbiddenDreams a răspuns:

Am inteles ca pentru a distrage priviriile picioarele se foloseste o culoare aprinsa pe partea de sus(gen roz fosforescent) si una inchisa pe partea de jos(gen negru, fara nici un model) eventual ii poti pune tu o fundita, o floricica, etc negru pe sutien(culoarea la bikini) si ai rezolvat.Eu asa am facut si m-am simtit mai bine.

| wyla a răspuns:

Eu cred ca ti s-ar potrivi unul simplu!

| Mirrre a răspuns:

Pai depinde ce te avantajeaza pe tine..corpul tau.un roz sau galben tongue