| gcdtfhcfy a întrebat:

Am nevoie de ajutorr! Cine imi poate da idei ingenioase, ceva creativ pentru cadou de AN Nou pentru iubit? ....Urgeennt....Va rog multt!

Răspuns Câştigător
| yyyyy a răspuns:

Eu as zice ca poti sa ii faci o cina romantica, cu lumanari aprinse si o melodie la fel de romantica. Poti sa pregatesti patul si sa pui petale de trandafiri pe tot patul. Daca vrei sa ii cumperi ceva poti sa ii cumperi un parfum spre exemplu sau ii poti cumpara un ceas super frumos, o sampanie buna. cam atat mi-a venit prin minte acum.
Pa, pa.