| florentina_9904 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de bani aveti o idee cum sa strang? dar am doar 12 ani, si am nev de 400ron pana in aprilie dau funda

3 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Donezi sperma cainelui si spui ca e a ta

| LadyPerfection a răspuns:

Ahmm, daca parintii iti dau bani la scoala tu ai putea sa ii strangi pentru tine si sa pleci cu mancare de acasa.
Ai putea sa iti faci o pusculita pe care sa scrii"pentru copilul casei", eu am stans 30 lei cand aveam 13 ani.laughing
Alt mod ar fi sa ajuti poate vecinii care sti ca au nevoie de ajutor, poate ei iti vor da bani... "SA ECONOMISESTI!" big grin

Multa bafta la strans bani! :p

| NicollHellen a răspuns:

Ai nevoie de un venit suplimentar? vrei sa castigi de la 50 de lei in sus, o data la 2 saptamani? (program flexibil) pentru detalii add: ladys. business