| Aly359 a întrebat:

Aveti vreo idee cum sa strang bani ( in afara de job pentru ca nu am varsta ) am nevoie de bani urgent si nu prea am?

4 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Spargi o bancă.
oh wait...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PAI DU-TE CU PLUGUSORU, sau plimba caini, spala vasele, vinde lucruri de ce tu nu mai ai nevoie, ...etc
VREI SA ITI IEI CATELUS?
am vazut shih-tzu cu 70 e
cel mai ieftin.

| Bubbles a răspuns:

Incearca sa te faci reprezentant la o companie cum ar fi Avon. daca vrei te-as face eu da sa iti trimiti msg si sa imi spui de unde esti ok? app eu sunt reprezentant avon si pana acum am castigat 500 lei(5 milioane)

| Ihatereligion a răspuns:

Furat.