| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de câteva sfaturi si sa ma și descarc în același timp(apropo sunt Adnana și am 18 ani). Bun deci când părinții mei s-au mutat înainte sa ma nasc eu undeva la casa cu frații mei mai mari și acolo au început să se înțeleagă super bine cu familia de lângă ei și mama și cealaltă doamna au rămas însărcinate în același timp și mama m-a avut pe mine iar cealaltă doamna a avut un băiat care este prietenul meu cel mai bun de când ne-am nascut practic, am fost la grădiniță și la scoala și la liceu împreună (am vrut ambii la același liceu nu ne-am obligat unul pe altul). Am stat mereu în aceeași bancă și am facut o grămadă de chestii împreună numai ca știți cum e când o fată se înțelege bine cu un băiat și sunt apropiați toată lumea spune că sunt împreună, iar noi spuneam ca nu ca nu-i adevărat suntem numai prieteni. Totul normal până la vârsta adolescenței ca de atunci a luat-o totul cam razna, deci noi faceam mereu proiectele împreună ieșeam împreună și mai rămâneam și peste noapte unul la altul (părinții noștri erau de acord și ei se înțeleg super bine și suntem ca o familie cu toții) acum vreo 2 ani aveam de facut un proiect și într-un fel nu stiu ce am facut dar am inceput sa ne batem din joacă pentru ca el nu voia să imi dea ceva lipici și cum ne bateam noi acolo el a ajuns cumva pe jos si eu peste el într-un fel și a fost un moment de 5 secunde în care ne-am uitat unul la altul si apoi am inceput sa ne sarutam și știu că și-a dat tricoul jos și mi l-am dat și eu apoi o aud pe mama care ne striga sa mergem la masă, ne-am îmbrăcat noi și am mers râzând la bucatarie. Și practic ne comportăm ca un cuplu dar nu suntem împreună pentru ca el când m-a întrebat dacă vreau sa fim împreună i-am zis ca ma mai gandesc pentru ca nu știam ce simt, asta s-a întâmplat acum un an și de atunci ne comportăm ca un cuplu dar nu am făcut-o niciodată oficial, colegii noștri suspectează ceva și ei acum cred și mai tare pentru ca nu făcusem vreo două ore ca profele alea erau plecate și nu voia domnul gardian să ne lase să plecăm și am decis să facem explica poza și eu i-am dat telefonul unui coleg și a intrat în folderul meu care se numea,, maimuța mea❤" in care se aflau poze cu mine și cu Răzvan (asa îl cheamă pe băiatul despre care vorbim) si erau o grămadă de poze cu noi si au dat si de o poza cu noi când ne sarutam la revelion și una în care eram la piscina și el ma tinea cumva de fund și au zis ca sigur suntem împreună. Acum sunt destul de derutata daca vrea doar să fim prieteni cu beneficii, gen eu simt ca el ma iubeste dar când i-am povestit asta prietenei mele cele mai bune a spus ca e băiat și sigur vrea doar să intreținem relații sexuale ci nu să avem o relație serioasă. Și dacă va întrebati eu cu el mi-am început viața sexuală și e singurul cu care am întreținut relații sexuale, practic el imi da o grămadă de semne ca și cum ar vrea să fim împreună gen ma alintă, imi spune că ma iubeste, ma săruta și nu doar când suntem singuri adică nu își schimbă comportamentul când sunt alte persoane de față. Stiu ca v-am cam zapacit de cap dar chiar aveam nevoie să ma descarc. Va multumesc daca ati stat și ati citit până aici ei va astept părerile în comentarii, o zi faina să aveți!❤

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Eu cred ca si tu simti ceea ce simte el. Voi practic sunteti impreuna si ati ajuns asa fara sa va dati seama si fara sa va intrebati unul pe altul. Nu stiu daca are sens acum sa-l pui sa te intrebe asta. Accepta relatia sau inceteaza daca te deranjeaza ceva sau daca vrei doar o relatie de prietenie cu beneficii, spune-i desi eu cred ca e mult mai mult de atat din partea amandurora.

| aditimus a răspuns:

Ai putea sa faci totul oficial sa le zici tuturor ce simti si sa va comportati ca un cuplu, poate de acolo pana la casatorie este un sigur pas.

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa descrierea ta facuta aici, tu nu ai mai mult de 11-13 ani!
Exprimare si intrebari puerile, specifice varstei.
Jucati-va inainte dar fara sa faceti sex, ca sunteti mult prea mici sa ramai gravida, accidental.

| alexa15maria a răspuns (pentru Violleta2022):

Buna Anastasia te asigur ca am 18 ani, și probabil din cauza exprimării mele mai copilărești ai crezut că sunt mai mică, mesajul a fost scris la ora 3 noaptea nu gândeam foarte limpede, și daca ai fii în situația mea nici tu nu ai mai gândi limpede

| Violleta2022 a răspuns (pentru alexa15maria):

Daca esti atat de obosita, de ce nu dormi noaptea si stai pe internet, scriind povesti puerile?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu prea am înțeles cum e cu mama și cu doamna, sunteți rude sau nu prea?
M-am lămurit, sunteți doar vecini și apoi colegi și prieteni.
Ce părere să am? Suntem în anul Douăzeci Douăzeci. Voi?

| alexa15maria a răspuns (pentru sadrian46):

Nu suntem rude, părinții noștri sunt vecini si au devenit prieteni buni si așa ne-am împrietenit noi, si s-a întâmplat să mergem la aceiași Școala și liceu deci practic suntem vecini și cei mai bun prieteni?