| dragon3 a întrebat:

am niste probleme la scoala pe care nu stiu cum sa le rezolv.Va spun in mare ce s-a intamplat:

Eram la scoala in prima zi de scoala(clasa a 8a)si un baiat a inceput sa pipaie fetele,cand sa sunat(iar eu am intrat in clasa,baiatul ala a dat vina pe mine,fetele nu au vazut fata celui care le-a pipait,si a parut plauzibil ceea ce spusese el pentru-ca eu sunt ala mai retras din clasa si cand se intampla ceva lumea da vina pe mine)eu am negat dar nimeni nu m-a crezut in afara de singurul meu prieten care vazuse baiatul ala pipaind fetele, dar si cum el e mai retras nimeni nu l-a crezut.
Dupa scoala iubitul unuia dintre fete(fata are 14, iar baiatul 21, sa laudat toata ziua cu el)a venit sa ma bata(si m-a batut)a mai spus ca daca mai fac o data fine cu toti prieteni lui sa ma omoare.
Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Doamne ce nesimtit:l, spune-i la fata aia idioata: nu vezi ca sunt timid cum sa te pipai, nici nu m-aș atinge de fundu tau mare* sau cum il are ea*, nu neaparat ca sa pari nesimtit zic asta, ci ca sa ii dai o convingere ca iti este silă de ea si ca nu ai atinge-o. O sa creada, dar spune-i-o cumva pe ocolite ca sa nu para asa urat. Spune-i la diriginta si la prietenul tau sa iti faca curaj. Si parintilor ar trebui sa le spui. Ce idioti...

| dragon3 explică (pentru AtateaConditii):

Pai si daca vine dupa ala si ma bate

| AtateaConditii a răspuns (pentru dragon3):

De ce sa te bata iar? Oricum daca te-a batut inseamna ca nu te mai cauta, spune-i macar la fufa aia ca sa stie si sa regrete proasta dracului ce ma enerveaza** spune-i macar : vezi ca nu eu te-am pipait, alta data nu mai judeca dupa auzite.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Reclamatie la politie. plus sa intre si el un pic la parnaie pentru corupere de minori

| aXy99 a răspuns:

Daca te-a invinetit (sau mai rau) fa plangere la politie, se va rezolva. Oricum nu stiu de ce nu te crede nimeni, daca esti retras, de regula nu da lumea vina pe tine...

Răspuns utilizator avertizat
| doreal a răspuns:

Yay, ai mancat bataie -_-. Naspa, cel mai bine e sa mergi la politie, nu ii strica putina inchisoare la dobitocul ala.