| Sonofawitch a întrebat:

am cumparat ceva pufuleti care au doar 208kcal/100 g.mi-am luat 6 pungi deci >300g=624 kcal.ma vor ingrasa? am auzit ca faina de malai ingrasa,dar eu zic ca, daca nu intrec necesarul zilnic de calorii nu ma ingras.asa e? sunt si sportiv de performanta

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eu mananc cate 6 pungi de chipsuri cand apuc sa am banilaughing si practic un sport happy aruncatu cu privirea.

| Kitty3D a răspuns:

Bagi 624 de kcal in tine normal ca ingrasa doar nu ai mancat doar pufuleti toata ziua.

P.S : Ce spor practici? happy

| Sonofawitch explică (pentru Kitty3D):

Tenis

| Kitty3D a răspuns (pentru Sonofawitch):

Oooo bun, banuiesc ca tenis de camp si eu practic acelasi sport ca si tine si nu mananc 6 pungi de pufuleti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu sportul te mai salvezi, dar nu-i normal sa mananci sase pungi de pufuleti. Liumiteaza-te si tu la doua.
Uite un link catre mai multe pareri:
http://forum.desprecopii.com/....../topic.asp

| Sonofawitch explică (pentru anonim_4396):

Ma uit la film si ca sa nu ma plcitisesc

Răspuns utilizator avertizat