| cevacumva a întrebat:

Ingrasa sau nu pufuleti?

8 răspunsuri:
| DidiChanx3 a răspuns:

In cantitati normal adica maxim 2 pachete nu dar daca mananci ft mult si dupa 7 seara o s ate ingrasi fundita?

| Adrian4123 a răspuns:

Mananca linistita ca nu ingrasa!

| Updew a răspuns:

In nici-un caz happy Stai linistita. Iti recomand pufuletii de la Star. Sunt crocanti, au 0% grasimi si sunt deliciosi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maninc de cand lumea si nu ma mai ingras, sunt slabuta ca scandurica. Daca esti fata desteapta mananca cat vrei. Data cand tie pofta ma chemi si pe mine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Data viitoarehappy

| cevacumva explică (pentru anonim_4396):

Eu nu-s slbauta ca scandurica,, poate crezi ca am intrebat ca vreau sa ma ingras da nu ea sa, nu-s slaba si nci grasa imi place cum sunt ideaa era ca vreeau sa ma mentin

| anonim_4396 a răspuns (pentru cevacumva):

Desigur ca mananci, dar pufuletii nu au nici un fel de proprietate de a ingrasa sau de a slabi. Sunt o gustarica neutra happy

| elenis_3363 a răspuns:

laughing) nu, nu ingrasa sunt facuti din malai