| aLexXx_5256 a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare, daca o fata imi zice pe mess cai place de mine si la scoala nu da semne ca mar placea ce inseamna? Ca ma place dar ii este rusine sau ca nu-i place de mine? Sunt chiar derutat...

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pot fi doua variante dar iti poti da seama de asta rapid. O varianta ar fi ca, chiar ii place de tine doar e prea timida si pe mess e mai simplu sa iti spuna asteptand ca tu sa faci urmatorul pas dar nu neaparat pe mess.Asta ar fi varianta buna.Sau a doua varianta ar fi ca isi cam bate joc de tine si vrea sa vada ce-i spui daca iti spune asta.Cum poti afla daca chiar ii place de tine, spune-i pe mess ca ai vrea ca a doua zi sa vina la tine dar fata in fata si sa iti spuna daca simte ceva fata de tine fara rusine, timiditate.Nu e greu de aflat adevarul.Bafta!