| Justmeale2345 a întrebat:

Am o intrebare de fete mai personala. Am 15 ani, de un an cam asa am observat ca unul dintre sani este mai mic decat celalalt, cam cu o cupa as spune, poate putin mai putin. Avand in vedere ca ii am in crestere nu imi fac griji chiar asa mari dar ma gandeam ca poate aveti niste trucuri sau chestii naturiste care pot stimula si cresterea celuilalt. Multumesc!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Iulian101820 a răspuns:

Buna! Sanii femeilor nu sunt intotdeauna de dimensiuni identice. Insa daca diferentele sunt semnificative, acestia pot cauza probleme de ordin fizic si psihic si se pot transforma in adevarate obsesii pentru femei.
Deci, nu te îngrijora deoarece esti in pubertate.
Sper ca te-am ajutat!

| MihaelaDart a răspuns (pentru Iulian101820):

Tocmai că sânii nu sunt de forme identice și exista mici diferente de mărime. Sanul stang este, de obicei, mai mare decat cel drept.Imi plac răspunsurile tale de parcă te-ai născut femeie! rolling on the floor Îți recomand să te uiți mai atent la 10 femei care fac topless pe o plaja sau să-ți rogi prietenele să-ți arate sa vezi diferentele.

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Așa a lăsat Dumnezeu ca toate femeile să aibă un san mai mare și unul mai mic. Sanul stang este, de obicei, mai mare decat cel drept. Niciodata cei doi sani nu sunt egali, insa diferentele sunt insesizabile, de cele mai multe ori. La fel si sfarcurile, pot fi plasate in locuri diferite pe san. Nu trebuie sa te ingrijorezi!

| Justme32 a răspuns:

Păi și eu am o problemă bărbătească. Un testicul pare mai mic decât celălalt. Dacă faci exerciții regulat, se rezolvă problema

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Justme32):

Tie cine iti face exercitii si cum?