| Iubibila01 a întrebat:

Eu am 17 ani. Acum cateva luni am iesit de cateva ori cu un baiat mai mic ca mine cu 2 ani(eu eram pe a10a, el pe a8a). Colegii m-au cam luat un pic la misto, si eu am inceput sa il ignor, si sa ma port mai urat cu el, sa nu-i mai dau sperante.O perioada n-a mai vb cu mine. Acum vorbim din nou, mess, stiu ca ma place mult, si ar face orice sa fie cu mine. Si mie mi-e drag, ca e frumos :X si inteligent. Stiu ca vrea sa fim impreuna. Si cand va incepe scoala ne vom vedea din nou zilnic (suntem la liceu in acelasi oras). Dar ce credeti, nu vi se pare ciudat, eu pe a11a, si el pe a9a?

3 răspunsuri:
| Ralucaaa6 a răspuns:

Scumpo,dragostea nu tine cont de varsta, sex sau alte criteriiwinking
Daca si tu il iubesti nu ai de ce sa ti cont de ce zice lumea..cu timpul se vor obisnui si nu vor mai zice nimic pentru ca atata timp cat nu te ascunzi nimeni nu iti poate reprosa nimic kiss

| Vladuthz a răspuns:

Mi se pare ca esti o persoana foarte slaba si foarte maleabila din moment ce tu l-ai placut si din cauza unor ignoranti tu l-ai luat la misto. Daca eram in locul lui nici nu ma mai uitam dupa tine.

| Iubibila01 explică (pentru Vladuthz):

Stiu sad La asta ma gandeam si eu. Daca acum vorbeste asa frumos cu mine. Mi-am dat seama ca intr-adevar ma place sad