| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare.in martie-aprilie am fost cu un baiat. la inceput il iubeam si chestii. ma simteam foarte bine ca eram cu el pentru ca imi placea de el si aflasem ca si lui ii place de mine.
am stat cu el doar 3 saptamani, in fiecare seara trebuia sa ne certam chestii sad el se dadea la fetele din scoala si chestii, mie nu-mi convenea ca sunt incapatana. acum nici nu ne mai bagam in seama la scoala, el iar vrea sa fie cu mine dar eu nu-l mai suport sincer iar la mijloc mai este o problema! big grin este o fata la mine in clasa care il cunoaste de mult. cand eram cu el impreuna pe mine nici nu ma baga in seama si se ducea la acea fata si satea cu ea... acum cand intra pe mess simt ceva. ca tot mai tin la el! dar sincer nu vreau sa ma raneasca din nou si cm vorbeste cu mine de parca sunt ultima vaca de pe pamant. sad ajutor?

Răspuns Câştigător
| price a răspuns:

Nu-ti lasa sufletul pur si inocent sa fie ranit de perversitatea unui astfel de baiat...ai o viata inainte si baieti sunt destui, eu am o vorba "niciodata nu incetezi sa iubesti pe cineva doar inveti sa traiesti fara aceea persoana" parerea mea este sa ramai pe pozitii dar daca te hotaresti sa va impacati impune-te, explica-i cum puteti fiiar impreuna, gen in care sa aleaga intre tine si restul fetelor. poate ca de data asta trebuie sa gandesti inaintea sentimentelor.mult succes si ai grija de tine:*

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

"Ultima vaca de pe pamant." rolling on the floor). Pai,daca vorbeste asa de urat cu tine,lasa-l in pace,nu stiu.Tu inca il placi, dar s-ar putea sa fie ca si data trecuta, sa se dea si la altele.Mai bine cauta-ti alt baiat...

| Rinorac7928 a răspuns:

Price are dreptate
nu il lasa sa isi bata joc de tine pentru ca el daca face asa ceva el practic nu te respecta
si nu uita, unua din definitiile unei relati ( nu e buna dar se potriveste la caz ) este " efortul unei persoane de a iubi o singura persoana"
bafta happy