| Cosmin1122000 a întrebat:

Am o intrebare intrebatoare : Ce cadou pot sa ii fac unei fete, care este o colega..Trebuie sa ne facem cadouri de Craciun si nu stiu ce pot sa ii iau...Dau funda!

Răspuns Câştigător
| OlariuRox a răspuns:

O caciulita cu urechi si nasuc ca e la moda,un ceas dragut,o cutie cu bomboane,o esarfa,masunsi si fular,un ursulet de plus,un ornament de craciun,un parfum,o pereche de cercei,un latinc,o bratara,o bluza draguta, un set de produse de ingrijire a fetei, un set de pensule pentru machiaj, un breloc nostim, o trusa de machiaj.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat