| Girlbibi a întrebat:

Ce cadou sa iau la o prietena colega de craciun ca trebuie sa ne dam cadouri si chiar nu stiu! Ofer funditaaaa:X va rog ajutati-ma si urgent!

Răspuns Câştigător
| Deea5339056 a răspuns:

Pai ceva simbolic de Craciun UN GLOBULET DIN ACELA MAI MIC CU ZAPADA sau un set mai mcut de globuri sau o carte despre prietenie sau o carte despre craciun... multe gandeste-te oricum la ceva simbolic de craciun si eu la scoala trebuie sa daruiesc unei prietene foarte dragi un cadou si i-am loat o micuta instalatie cu ingerasi si o lumanare cu un capacel cu anotimpul iarna intelegi tu.

4 răspunsuri:
| mady07 a răspuns:

Buna eu as zice sa ii alegi din urmatoarele lucruri ceva: un set de bijuterii, o cafea, un parfum, o bluzita, o ciocolata, un ceas de mana sau ceva de genu! Funda?

| mady07 a răspuns:

Sau si o oje ar merge

| Deea5339056 a răspuns:

Deci pana la urma ce i-ai loat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te pricepi la ceva sa ii faci ceva de mana ta...cred ca ar fi un gest foarte frumos, sau ai putea alege bijuterii, carti, o fotografie cu voi 2, un animal micut de casa.sunt atatea variantewinking