| DraganAndreea a întrebat:

Buna TPU.
Am o mare problema!
Am Televizor cu senzori pe atingere si odata ma uitam la o emisiune despre niste prosti si am injurat rau de tot televizorul ca imi arata asemenea imagini!
S-a stins brusc.A doua zii,am incercat sa il aprind din touch si nu mergea,asa ca am incercat cu telecomanda,insa nu am mai gasit-o! Atunci am inceput sa ma implor de el sa se deschida si dandu`ma batuta am mers la masa,intrand mama in camera!
Surprizaa,cand am venit mama se uita la televizor si era aprins! cum am pus piciorul in prag,s`a stins! am incercat sa il ademenesc cu telecomenzile din celalalte televizore,dar nu s`a mai aprins de fata cu mine crying! de dimineata cand dormeam bustean, s`a aprins si a dat singur drumu la volum si nu numai ca m`a trezit pe mine, dar si pe tot blocul! sper sa nu fie bantuit nail biting. A aparut acum 2 minute un mesaj pe ecran scris intr-un coltisor : "Te voi da cu capul de tastatura"... Oricum, ciudaat!
Deci, cum sa fac sa ma ierte crying ca inseamna mult pentru mine!
fundagfghorifnofdghlfnkdhl

2 răspunsuri:
| Danii16 a răspuns:

Doamne fereste, copil posedat straight face
Tu nu ai ce face?

| Ceaus_Irina_1998 a răspuns:

Buna gluma rolling on the floor))