| KittyPlinutzaaa123 a întrebat:

am o mare problema.As vrea sa slabesc 20 de kg pana pe 20 august.Am 1.65 si 98 de kg si 23 de ani.Nu ma mai incap hainele imi iese burtica afara din bluze, cand ma asez mi se aduna vreo 5 colacei, nu mai suport.Imi place foarte tare sa manac prajituri, mc donals, kfc, coca cola, sucuri acidulate, dulciuri, pizza.Manac 2 pizza deodata, o tava cu prajituri si un bol cu cartofi pai la o masa. Miscare nu fac, fructe si legume nu prea manac.Si nu stiu cum sa indepartez celulita.Toata lumea imi spune ca sunt grasa.Sus sunt eu in imagine, sunt chiar asa de grasa? Sunt acea cu costum roz.

9 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Tu faci misto de noi nu i asa?
Eu nu cred ca poate exista cineva care sa manance precum spui tu!
Te distrezi pe seama noastra sau ce?laughing
Dar daca i adevarat. eu cred ca ai o alta problema! Iar daca vrei sa slabesti trebuie mai intai sa ti tratezi problema care te indeamna sa mananci o asemenea cantitate doar la o masa! Apropo ceilalti membri ai familiei tale tot la fel de pofticiosi sunt?

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Ar trebui să te mai îngrași, arăți prea slabă în poza aia.

| borntotwerk a răspuns:

Scumpo tu nu esti grasa..esti obeza!

| Kaℓi a răspuns:

Nu, nu esti grasa de loc! esti chiar bine, si pari mai inalta de 1, 65 big grin
Lasa celulita acolo, ce are?
Tine-o tot asawinking

| ѕмιℓєє a răspuns:

Ţine o dietă strictă, nu pot să îţi spun ce fel de dietă să ţii, mergi la medic şi îţi va spune.

Dar îţi dau nişte sfaturi utile:

1. Fă minim 2 ore de sport pe zi.
2. Renunţă la mâncarea alimentelor cu pâine.
3. Nu mânca dulciuri.
4. Fără carne, sau fast-fooduri.

Dacă nu le respecţi nu ai cum să slăbeşti.

| adelinna21 a răspuns:

Incerca dieta Duckan.E cea mai buna.O recomand. http://dietadukan.ro/ si nici nu te infometezi.dar trebuie respectata intocmai

Răspuns utilizator avertizat