| NuAmContAici1523 a întrebat:

TPUsadsadsad
Am o mare problema!
Mi-am batut joc de o fata...mi-am facut id de mess ca al ei si am inceput sa-i jignesc colegii de clasa(adica...pe ai mei colegi).
Stiu ca e o mare gafa, nu mai imi reprosati!
Unui baiat i-am facut ceva foarte urat: i-am copiat poza de la facebook si am lipit-o langa cea a fetei de care mi-am batut joc(se urasc mult intre ei). Baiatul s-a enervat tare cand i-am trimis poza de pe un id fgacut la baza(un copil de la o clasa paralela) si a zis ca o bate rau la scoala(o sa dea ca intr-un baiat, cu pumnii s.a.m.d.).
Mi-am facut un id de mess ca al unei fete care ii placea de un baiat. L-am contactat pe acel copil de pe id-ul facut si i-am zis(in locul fetei aleia) ca il iubesc. Mama lui a vazut si a zis ca e posibil sa vina la scoala.
Apoi, unei fete i-am vorbit foarte urat si mi-am batut joc de ea de pe primul id de mess. Mama ei mi-a zis ca o sa vina la scoala si ca o sa-i spuna dirigintei.
Am mai sacait si alti colegi, dar nu asa de rau. Au zis ca o vor bate...numarul lor(aproximativ): 14.
Asta am facut-o impreuna cu sora mea.
sadsadsadsadsadsad
Sora mea a intrat pe mail-ul id-ului facut(primul). Mama a prins-o si a crezut ca i-a spart mail-ul fetei adevarate.
Acum, daca se face scandal la scoala si vine si sedinta, mama o sa-si dea seama ca eu sunt de vina pentru toate astea...
Va rog, dati-mi solutii! Serioase, va rog!
PS: Nu radeti. Stiu ca am gresit enorm! Chiar imi vine sa ma omor! Scuzati eventualele greseli, dar sora mea nu trebuie sa afle ca am postat aici( e impotriva acestui lucru).

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Da,cred ca asa ar fi cel mai bine, sa le spui tuturor pe mess ca cineva i-a spart id-ul si ca nu era ea.Altceva ce vrei sa faci? Inteleg ca esti disperat dar acum e vacanta, poate pana incepe scoala vor mai uita acei copii de ce s-a intamplat.Si imparte vina cu sora ta!

5 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Ok,nu dispera,nu este atat de grav incat sa te omori,Doamne fereste! E bine ca-ti pare rau dar vrei, nu vrei, va trebui sa-i ceri ajutorul mamei tale si piate impreuna sa vorbiti cu dirigintele/diriginta, care va vorbi cu toti parintii celor care vor s-o bata pe colega ta.E bine ca stii ca ceea ce ai facut a fost foarte urat, macar sa-ti fie invatatura de minte! De asemenea, tu ar trebui sa fii primul care ii va spune fetei acesteia adevarul.

| NuAmContAici1523 explică (pentru anss23):

Iti dai seama ca nu pot spune asa ceva!
Da, cand o sa afle mami sigur ca o sa ma omor!
Vreau sa o scot pe fata asta din belele, va rog, solutii!

| Lora1 a răspuns:

Mama :O:O ce nebunie! Tre sa suporti consecintele!

| NuAmContAici1523 explică:

Cum as putea sa o scap de batai pe fata aia? Va rog, cat mai repede!

| NuAmContAici1523 explică:

Credeti ca e bine sa le spun tuturor copiilor (pe mess) ca nu a fost ea?
Nu stiu cum de unii au putut sa creada ca ea a fost, fata aia nu vorbeste urat si nici nu injura!

| anss23 a răspuns (pentru NuAmContAici1523):

Da,cred ca asa ar fi cel mai bine, sa le spui tuturor pe mess ca cineva i-a spart id-ul si ca nu era ea.Altceva ce vrei sa faci? Inteleg ca esti disperat dar acum e vacanta, poate pana incepe scoala vor mai uita acei copii de ce s-a intamplat.Si imparte vina cu sora ta!