| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...am o masea cariata in mijloc si ma doare suportabil. ce ar trebui sa fac? sa merg saptamana viitoare la dentist sau nu? daca o sa iau pastile de calmarea durerii va trece de tot durerea. ce sa afcthinking aaa si cat costa curatatul si plombatul maselei? la particular si la de stat.multumesc.ofer funda cine ma ajuta

1 răspuns:
| Pufffx a răspuns:

Eu am fost la dentist era tot cariata si mi-a dat amoxicilinathinking si a spus ca daca nu imi trece o sa imi puna o plomba sau mi-a scoatelaughing dar am avut noroc si mai trecut si mi-a dat sa iau in fiecare zi niste pastilute zemafor sunt impotriva carilor si sunt foarte bune.Baftakiss