| Alinutza_9996 a întrebat:

Am o Mica-Mare problema. Mie imi place foarte mult de un baiat... Baiatul de care imi place este foarte okei dar e cam curvar tongue si chiar daca are prietena ma saruta si pe mine... Problema este ca unui alt baiat ii place de mine si se da la mine foarte mult big grin ( Mai demult imi placea si mie de el happy ) si eu nu mai stiu ce sa fac pentru ca acum a inceput sa imi placa si de el dar parca nu as renunta la baiatul pe care il plac. Va rog eu din suflet sa imi dati niste sfaturi pentru ca eu chiar nu mai stiu ce sa fac. Si va rog frumos sa nu faceti misto. puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes.

1 răspuns:
| angel09 a răspuns:

BUna! baiatul de care iti place e curvar...te saruta desi are prietena deci clar nu sunteti impreuna si chiar daca ati fi probabil s-ar saruta si cu alte fete, nu? In schimb ai putea sa iti indrepti atentia catre celalalt baiat care e liber si pe deasupra te si place.Nu te mai saruta cu baieti care au iubita daca vrei sa nu o patesti si tu...bafta!