| InnocentDemon a întrebat:

Am o problema. Mie imi place foarte mult de un baiat. E cu 3 ani mai mare ca mine (Asta nu e o problema). Dar e cam curvar si chiar daca are prietena ma saruta. Problema este ca unui alt baiat ii place de mine si se da la mine. El nu e nici curvar si nici nu are prietena. Acum a inceput sa imi placa putin si de el. Dar parca nu as renunta la baiatul pe care il plac. Ce sa fac? Va rog frumos sa ma ajutati cu ceva sfaruri (Fara batai de joc). FUNDA! puppy dog eyes puppy dog eyes kiss

Răspuns Câştigător
| eXpreSSss a răspuns:

Sincer iesi cu mult mai in avantaj daca il accepti pe cel care nu e curvar si n-are nici prietena ( cu timpu inveti sa iti placa). Acum sa ne imaginam ca tu te'ai combina cu cel curvar si bla bla...Imagineazati numai ca daca face acum asa, cu prietena lui si te saruta... daca ar fi cu tine ce garantie ai avea tu ca nu ar face la fel daca ar intalni pe alta? Ti-ai pus intrebarea asta macar odata?

| InnocentDemon explică (pentru eXpreSSss):

Pai mi-au mai spus si prietenii mei ca chiar daca as fi cu el o sa faca asa si cu mine. Da eu tin la el. Dar acum m-am gandit mai bine si o sa il accept pe celalalt. Pt ca acum stiu ca celalalt ar face cu mine exact cum face si cu prietena lui actuala. Mersi mult de raspuns! kiss

4 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Alege-l pe cel care te place, şi poate în imp o să-l placi şi tu.

| hj121 a răspuns:

Fara bataie de joc! Doar pentru cultura mea generala si pentru a vedea clar unele lucruri in legatura cu baietii si cu fetele.
Daca pe el il intitulezi curvar, ca te saruta avand prietena, pe tine cum te, ai intitula stiind ca el are prietena!
Innocent sau demon?

| InnocentDemon explică (pentru hj121):

Pai daca intr-adevar vrei sa stii, eu nu vroiam sa ma sarute dar 1 : Ma prindea de cap si ma saruta fara sa stiu eu 2.Nu aveam ce sa fac pentru ca eu il plac foarte mult.