| polooo a întrebat:

am o mica problema. am 15 ani si sunt virgin acu cateva zile o fata a zis ca vrea sa imi faca laba[ eu am lasat-o] dupa ce mi-a facut-o mi-a iesit un lichid eu am pus mana p el. iar apoi am facut sex cu ea. Este insarcinata[ i-am bagat degetul cu acel lichid in pasarica]

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Ok... asta este PROBLEMA! Saraca fata... sad
In primul rand: daca ai facut sex, nu mai esti virgin. In al doilea rand, inainte de a o face trebuie sa fi sigur pe tine si pregatit, informat. Informatie: sex protejat pentru a nu ramane insarcinata partenera. Cu ce te protejezi? Prezervativ - il iei din farmacie. Si multe alte lucruri. Lichidul ala alb care a iesit din tine se numeste sperma. Puteai sa cauti pe net informatiile astea si sa inveti.
Daca ai considerat ca a fost bine sa incepi de acum te-ai inselat din pacate din toate privintele... imi pare rau big grin data viitoare cand faci ceva nou - INFORMEAZA-TE. Astfel pierzi multe si incepi cu stangul (ca in cazul de sus)

6 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Felicitări, troll level 99+ big grin

| olian a răspuns:

Ai 15 ani si nu sti ca acel lichid se numeste SPERMA dar de sex sti a? mai bine fa-ti rugaciuni ca s-ar putea sa fie, app de ce nu ti-ai bagat degetul in gura? daca tot ai vrut sa-l bagi undeva(oricum cred ca e o gluma).

| olian a răspuns:

Si cum poti zice ca esti virgin daca ai facut SEX acum cateva zile.

| BubblesDoubleS a răspuns:

In visele tale draga, in visele tale...

| SpaNu88 a răspuns:

O sa aveti un buradel. mult succes

| doli a răspuns:

Este posibil ca ea sa fie insarcinata daca nu v-ati protejat. Sper sa ma insel.Bafta