| Patty03 a întrebat:

Am o mica problema... sprancenele mele sunt cam subtiri si as vrea sa fie mai groase. Nu stiti ce as putea sa fac ca ele sa creasca? (in afara de uleiul de ricin.) Tin sa mentionez ca din nastere mi-au fost foarte dese doar ca o tampita de la salon le-a subtiat in urma cu 3 luni mult prea tare si cresc cam greu straight face
FUNDAA

Răspuns Câştigător
| DownTheStairs a răspuns:

Deci ajunge ca te faci cu ulei de ricinhappySi mie imi plac cum le ai ofoflaughingDa-mi funditahappy

| Patty03 explică (pentru DownTheStairs):

Nu mai spune. tongue taaaare mult m-ai ajutat draga big hug :*

3 răspunsuri:
| sparky34 a răspuns:

Asa esti tu, nu ai ce sa le faci.

| Urssuletz a răspuns:

Pana cresc poti sa la faci cu creionul. sprancenele cres foarte greu. funda.