| Rus_8917 a întrebat:

Hei, am o mica/mare problema cu sprancenele. Pana acum vreo 2 ani le aveam dese era super ok, puteam sa le dau orice forma, acum in schimb sunt extra-subtiri si nu-mi mai cresc decat cateva fire pe langa forma pe care o am(subtireee!)... daca nu folosesc creion zilnic nici nu se observa. Stiti cumva vreun alt remediu in afara de traditionalul ulei de ricin (care nu m-a ajutat cu nimic) Multumeeeesc! big grin

3 răspunsuri:
| Alycaaaa a răspuns:

Incearca sa le lasi sa creasca, nu le mai pensa si dati cu spreiuri pentru par are ajuta sprancenele sa creasca incearca sa nu te mai machiezi in tona sprancenelor deoarece nu le mai poti lasa sa creasca.

| Rus_8917 explică:

Am mentionat ca nu mi-a fost de ajtor uleiul de ricin.
Irninis, le-am lasat sa creasca aproximativ 3 luni si nici-un rezultat sad

| fLutu17 a răspuns:

Cumpara-ti ulei de richin si da'te pe sprancene, iti cresc mult mai repede si mai dese tongue