| ILikeSummer a întrebat:

Bună TPU.:*
Am o pagină ( care pun poze,jocuri,etc.). Vreau un program pentru editat poze, in afară de photoshop, photoscape, picMonkey. Unul mai bun! De exemplu cum a scris numele paginii aici: https://www.facebook.com/....../photo.php

FUNDĂ!:* Mercii.:)

1 răspuns:
| Elenamiki a răspuns:

A scris cu phothoscape daca te referi la felul ca este mai... dupa bulina aia cand scrii cu phothoscape la scris in casuta aia mai jos ai niste linii si daca dai de ele si de bila de pe ele iti face scrisu sa se vada mai profund sau chiar deloc big grin