| LoveYouBadBoy a întrebat:

Am o problema ff mare : sunt indragostita de iubitul celei mai bune prietene si stiu ca ar trebui sa-mi vad de treaba mea dar pur si simplu ma preseaza cand ii vad impreuna cand ii vad ca se saruta.deci nu mai pot suporta...eu am mai fost cu baiatul acela dar ne-am despartit pentru ca cea mai buna prietena se indragostise de el dar mie atunci nu-mi placea asa de mult de el si nu stiu ce sa fac. daca o sa-i spun prietenei mele sigur o sa se supere si nu vreau, adica pur si simplu mi-as dori sa nu-mi placa de el... P. S. Eu sunt cu fratele lui si asta ma preseaza si mai tare.nu stiu ce sa fac.si nu stiu de ce nu pot sa-mi vad de treaba mea fundita

Răspuns Câştigător
| InLove_1054 a răspuns:

Problema e ca daca tu te.ai desp de el si pr ta s.a bagat cu el, nu iti e prietena. Mie mi se pare aiurea sa fiu cu un baiat si sa stiu ca prietenei mele ii place inca de el.Dar totusi as zice sa nu te bagi intre ei. Arata.i ca tu esti altfel si ti la ea. Lasa timpu sa rezolve lucrurile. Poate ea isi v.a gasi pe altcineva. Mult succes! :* fundita; o3?