| Doolcyka a întrebat:

Buna TPU... Mai am o problema (problema unei prietene)
O fata il place pe iubitul prietenei mele. Baiatul nu vrea sa fie cu acea fata dar fata il ameninta ca spune secretul lui (nu stiu despre ce secret de vorba) Prietena mea s-a inteles cu iubitul ei sa ii spuna fetei ca s-au despartit si ca baiatul poate fi cu fata care il place... (cam complicat )
Intrebarea este: Ce sa ii spuna prietena mea fetei aceleia cand vorbesc? Daca baiatul se desparte dupa o saptamana de fata aia va vrea s-o bata pe prietena mea? (initial, iubitul ei i-a spus sa ii spuna ca s-au despartit) Il cunosc pe baiat si bag mana in foc pentru. el ca nu insala fetehappy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O problema grea, dar mai bine este sa-i spuna ca nu o place si sa termine ca dupa o sa-l santajeze cu acel secret pana vrea ea...

| Doolcyka explică (pentru anonim_4396):

I-a spus... ea tot nu termina.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doolcyka):

Spune-i la fata aia sa termine nu are ceva de castigat na o sa-l santaseze, dar degeaba ca baiatu se supara pe ea nu mai vorbeste si ea o sa fie disperata si o sa fie asa cam mereu.Degeaba il santaseaza nu are nimic de castigat. Daca vrea o relatie adevarata sa gaseasca pe cineva decat sa santajeze oamenii

| Shandorika a răspuns:

Bună.

Ce să facă? laughing Să o bată pe prietena ta? laughing Văleu, pentru ce? Off, Doamne. fata aceea cred că nu ştie să iasă din casă, să cunoască alţi băieţi, nu o bate stai liniştită, e numai gura de ea..Numai persoane din acestea văd şi eu zilnic, numai gura de ei/ele. Întrebarea mea este dacă prietena ta ştie secretul iubitului ei?

| Doolcyka explică (pentru Shandorika):

Nu cred ca il stie. Chestia cu secretul a fost facuta de un baiat nesuferit care ii stie toate secretele baiatului si are destul de multe... Si sunt secrete care fac mult rau.

| Shandorika a răspuns (pentru Doolcyka):

Păi de unde l-e ştie secretele băiatului aceluia? Dacă vrei să vorbim mai mult, dămi add : shandorikaa

| devylgyrl a răspuns:

Mai bine ar fi ca prietenul prietenei tale sa ii spuna secretul acela cu care il santajeaza acea fata.asa aceea tipa nu ar avea cu ce sa il mai santajeze si ei nu vor mai trebui sa s desparta.vor fi fericiti mereu.