| Boobeer123 a întrebat:

Am o problema foarte, foarte mare! Am un cont pe facebook de 3 ani si mi-am facut inca unul pentru a rezolva o problema personala... Acum cateva zile
am intrat pe contul meu cel vechi si imi zicea ca parola este incorecta desi, dupa cum stiu eu era corecta pana acum.Am scris parola de 7 ori si tot nu mergea.Am decis să primesc o parola noua si mi-am scris adresa de mail.Ei bine, imi dadea eroare, erooare si iarasi eroare. Daca incerc acest lucru pe contul nou MERGE. Nu mai aveam nevoie de contul nou, asa ca am incercat sa il sterg pt ca poate asa ma pot conecta pe contul meu cel vechi insa, minune, NU MERGEE! Va rog ajutati-masa-mi recuperez contul DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| smartlollipop a răspuns:

Cineva ti-a furat contul, deci ti-a aflat parola. Gandeste-te daca te-ai logat pe contul respectiv de pe alte calculatoare sau daca cineva iti stia parola sau o parte. Poti raporta la Facebook dand un mail.

2 răspunsuri:
| Cigarettă a răspuns:

Eşti sigur/ă că ai scris corect parola? Este posibil ca cineva să-ţi fi spart contul thinking

| Boobeer123 explică:

Multumesc de raspuns, insa nu stiu cum sa raportez prin mail catre facebook