| DerpyPapa a întrebat:

Am o problema: imi place de o fata inca dintr-a 5a insa nu am avut curajul sa i-o spun, pana anul trecut, in clasa a saptea. Atunci am aflat ca ea are deja prieten, insa am reusit sa trec peste asta. Acum am aflat ca s-au despartit si nu stiu ce sa fac. Vreun sfat? Sa ii spun ca imi place de ea din nou? Imi e ca o sa par disperat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si spune-i! Nu te speria! trebuie sa te aproprii cat mai mult de ea

| Coloringthevoid a răspuns:

Daca nu vorbesti cu ea de obicei atunci nu e bine.Eu zic sa te mai apropri de ea inainte sa spui asa ceva.