| Bogdan_Rares_1993 a întrebat:

Sunt un baiat de 15 ani si am o problema, daca am gresit categoria scuze si scuze pentru greselile gramaticale.
Pai, am trecut in clasa a9a, la liceu chiar este frumos. Toate bune si frumoasa pana a venit o fata noua la noi in clasa. Numai ce a intrat pe usa si nu stiu am simtit ceva pentru ea. Mda toti baieti se dadeau la ea si pana la urma eu am reusit sa ma bag in seama cu ea si sa petrec o parte din timpul meu liber cu ea. Cum eu faceam naveta la scoala cu microbuzul, ea facea tot cu acelasi microbuz doar ca un pic mai departe de mine. Buuun, intr-o zi am mers cu ea, ea si-a pus capul pe umarul meu, eu am luat-o in brate si a fost bine. Ma simteam bine, simteam ca eram si eu iubit. Acum ceva zile nu prea mai vb asa mult cu mine, si m-am interesat si nu are prieten, si chiar ea mi-a zis ca nu vrea sa mai aiba de a face cu baietii. Am incercat sa ii explic cate ceva dar nu. Acum sunt disperat, chiar imi place de ea si sincer chiar o iubesc, dar nu stiu cum sa ii spun. Cei care au trecut prin astea va rog eu mult, sunt disperat sincer nu stiu cum sa vb cu ea. Vreau un raspuns bun, in general astept de la fete care au trecut prin asa ceva. Va multumesc frumos! FUNDA... sad

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Nu stiu ce inseamna ca ai incercat sa-i explici cate ceva.Nu are prieten, dar cand a avut o fi avut probleme? sau parintii nu-i dau voie? Vezi care e problema.