| 3u a întrebat:

am o problema mica, Acum ceva timp m-am despartit de prietenul meu si am hotarat ca este mai bine sa ramanem prieteni.Acum incerc sa imi caut pe cineva, acum un an am facut un sport impreuna cu un baiat cu 2 ani mai mare de cat mine, iar acum am primit id'ul lui de la cineva...cum credeti ca ar trebui sa incep sa discut cu el? dau funda si vot!

1 răspuns:
| kidu_9369 a răspuns:

Da de ce nu pentru ca nu mereu conteaza varsta si daca chiar il placi fa ce iti zice inima:d