| Roxanna752 a întrebat:

Am o problema, si am nevoie de ajutor.Imi placea de un baiat, care a zis ca ma place.Si dupa o prietena de a mea l-a intrebat daca vrea sa fim impreuna, si i-a spus ca nu si a bagat tot felul de barfe despre mine. Faza e ca el e primul baiat de care imi place si mi-a picat foarte rau.M-a afectat si orice fac, nu pot sa nu ma gandesc.Cum as putea sa uit, pana nu fac o prostie? crying( fundita

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Niciodată nu vei putea prima iubire! Problema e cu cine vei fi prietenă în viitor, fete și băieți. Căci, precum vezi "prietena" a fost unul din factorii care au dus la destrămarea relației! Iar, gest necugetat, nu ai de ce face! Este o lecție pentru viitor! Mergi înainte, poate ai examene în viitorul apropiat, învață, ocupă-ți timpul cu lecții, ieșirea în oraș! Eventual, mulțumește "prietenei" că a scos la iveală toxicitatea relației în care te aflai! Căci, se pare, aveai o iubire neîmpărtășită de cel cu care erai!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Iti ocupi timpul cu ceva productiv pana dai de altul sa merite, asa fac la varsta asta, fac pe smecherasii si li se pare cool sa prosteasca cat mai multe fete