| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si am nevoie de ajutor, va rog. Deci am cunoscut un baiat acum un an, el m-a placut de la inceput, insa eu nu prea il placeam pe el. am vorbit timp de cateva luni, timp in care m-a tot intrebat daca vreau sa fiu cu el, dar l-am refuzat. Anul acesta cand am venit din vacanta de vara, am inceput sa vorbim din nou. si din nou m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el. l-am amanat vreo 3 saptamani, dupa care am acceptat, a fost foarte fericit, imi dadea de inteles ca tine foarte mult la mine..in fiecare seara imi dadea mesaje de noapte buna, ma suna des. totul era ok, doar ca eu la inceput am acceptat relatia asta aiurea..nu era nimic serios pentru mine, insa dupa 1 luna m-am indragostit de el. Intr-o seara vorbeam cu el prin mesaje. eram un pic suparata si nu prea aveam chef de vorba asa ca nu ii mai puneam ´ :* ´ ..si de acolo a inceput cearta, eu eram destul de sigura ca o sa ma caute el si ca totul va fi bine, dar nu a fost asa.a 2-a zi am aflat ca in acea seara se bagase intr-o relatie cu alta fata, de atunci am o stare extrem de proasta, imi vine sa plang intruna, de mancat nu mai pot sa mananc, nici pofta de ras nu mai am, deci efectiv sunt ca o leguma, m-a ranit foarte tare, nu ma asteptam la asa ceva..si nu stiu ce sa fac sa ies din starea asta. tin sa mentionez ca el este major, eu am 15 ani, si fata cu care s-a bagat este tot majora. Voi credeti ca se v-a intoarce tot la mine? Multumesc anticipat. happy

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu iti mai face iluzii...capul sus si arata-i ca nu iti pasa

| XcRaZzyGiRlX a răspuns (pentru mona):

Incerc, dar nu pot..adica lui ii arat ca nu imi pasa, dar in interiorul meu sunt distrusa.

1 răspuns: