| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si nu pot sa o rezolv.
Mi-am facut un id de mes nou si nu pot sa adaug peroane in lista.
La inceput am bagat 2 - 3 si dupa nu a mai mers.
Le-am zis prietenilor sa ma bage ei in lista si tot nu merge ca ii baga la addres book si de acolo nu pot sa ii bag in lista.
Am incercat si la altcineva sa intru, am dezinstalat messu si l-am instalat iar.
Nu mai stiu ce sa fac.
Nu as vrea sa il sterg ptc imi place.
Va rog HELP ME!

1 răspuns:
| ღAleKrissღ a răspuns:

Pai incearca asta: inchizi calculatoru` apoi il deschizi si deschizi si messu`. apoi dai la pers din adress book Add user si gata :X succeshappy