| 000000643682 a întrebat:

am o relație de 2 ani si 7 luni, zilele trecute am avut un botez si eu cu prietenul meu am fost la servit cu inca o tipă din satul nostru natal.
Ideea e că eu eram in bucătărie, iar ei 2 ieșiseră sa meargă in sală,ea prima si el in spatele ei, imediat după am ieșit si eu,din instinct, nu că as fi bănuit ceva, eram la vreo 3 pasi de el si l-am văzut cum a plesnit-o pe ea peste fund înainte de a intra in sala (el neștiind ca eram in spatele lui) când m-a văzut in spate era fericit ca și cum era totul ok.
Am vorbit despre asta si a zis că a impins-o ca sa intre in sala ca el avea ceva in mâna si acolo din instinct a pus mâna.
Eu m-am despărțit de el chiar in momentul ăla, dar n-am liniște..sunt aproape 3 ani..toată lumea știind ca suntem împreună, el atinge pe alta. Ce credeți ca semnifică aceasta atingere a lui? Ca o vrea? Ca o place? Ce sa fac in continuare? Va mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Clytia a răspuns:

Eu zic că ai procedat corect. Dacă voia să o dea la o parte, putea să-i pună mâna pe umăr, pe braț, pe spate... nu să-i dea o palmă la fund, gest urât, și zic eu, de infidelitate.

| 000000643682 explică (pentru Clytia):

Clytia de aceeasi părere sunt si eu..ieri ne-am văzut si a început sa plângă că-i pare rău, m-am îndepărtat de el mult după ce am văzut acest gest, azi o plesnește, mâine o f....deci poate e mai bine așa

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, o vrea, o place, e bărbat. Dacă te desparți de cineva doar din cauza unui asemenea gest, vei rămâne singură.

| Andreeush a răspuns:

După părerea mea ai exagerat.
Acesta nu e un motiv de infidelitate.
Poate a vrut să facă o glumă iar tu ai luat-o în serios.

| 000000643682 explică (pentru Andreeush):

'Glume' de genul a tot făcut timp de 2 ani. Si m-am simțit foarte prost când am văzut gestul acesta, pentru ca mi-a promis că se schimba

| Sofer a răspuns:

Si tu te-ai despartit de el ca i-a dat o palma la fund. Lucrul asta e normal. Nu vad motiv de despartire. daca il prindeai intr-o ipostaza de genul sa ii primzi sarutandu-se sau in punctul de a face dragoste.

| 000000643682 explică (pentru Sofer):

Da..nu stiu. poate am exagerat. Dar timp de 2 ani a tot făcut chestii de genul si mi-i s-a luat, daca e bărbat nu înseamnă ca poate face orice, asta este doar o scuza

| Sofer a răspuns (pentru 000000643682):

Atunci e de inteles. A exagerat de prea multe ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este primul pas spre infidelitate.
Deci ai facut bine ca te-ai despartit de el.
Cum sa accepti ca iubitul tau sa plezneasca peste fund alte femei? Unde e respectul/ iubirea?

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Depinde ce fel de tip este, daca este un tip mai pervers poate ca i-a dat in gluma palma aia, se mai intampla, asa face noi baietii uneori, la mai dam in gluma la fete cate o palma, cu sau fara iubita. Gandeste-te, e ca si cum i-a dat o palma peste umar prieteneste